O nas

Nasz zespół

100 lat doświadczenia

Razem posiadamy prawie 100 lat doświadczenia w produkcji i kreowaniu naturalnych aromatów spożywczych. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy flaworystów potrafiących stworzyć dla naszych klientów nawet najbardziej wyszukane kompozycje aromatyczne oraz substancje barwiące. Nasi doradcy pomogą Państwu w doborze odpowiednich nut aromatycznych, aby wydobyć z Państwa produktów to, co najlepsze.

Zespół Aromacolors pracuje na swój sukces w duchu otwartości i zaangażowania. Ludzie to fundament naszej działalności. Wspólnie realizujemy wizję przedsiębiorstwa i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

Posiadamy doświadczonych specjalistów do produkcji płynnej i proszkowej, panel wyspecjalizowanych ekspertów ds. jakości oraz audytów w branży spożywczej, a także profesjonalnych specjalistów ds. sprzedaży, marketingu oraz zakupów na skalę międzynarodową ze znajomością języków obcych.  

Aromacolors to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo o wysokiej elastyczności, kreatywności oraz reaktywności na nowe zapytania i projekty. Nasi specjaliści to nie tylko zawodowi technologowie, ale także flaworyści z powołania.

Skontaktuj się z nami

Aroma Colors

Adres

ul. Skórzewska 33, 62-081 Wysogotowo

Telefon

+48 61 101 04 83
+48 508 231 082

E-mail

biuro@aromacolors.pl

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami

Aroma Colors

Adres

ul. Skórzewska 33
62-081 Wysogotowo

Telefon

+48 61 101 04 83

E-mail

biuro@aromacolors.pl

Wyślij wiadomość

Aromacolors.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepszy poziom usług świadczonych w naszym serwisie. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności