Zakład produkcyjny i R&D

Zakład produkcyjny i R&D

R&D

Jak sercem domu jest kuchnia, tak sercem Aromacolors jest dział R&D, które pompuje nowe pomysły aromatyczne i z entuzjazmem realizuje projekty dla swoich klientów z branży spożywczej.

Nasz panel badawczy składa się z wyspecjalizowanych flaworystów z wieloletnim doświadczeniem, tworzących receptury z zachowaniem możliwie najwyższych standardów jakości. Dzięki bogatemu „know-how”, dobrze wyposażonemu zapleczu laboratoryjnemu oraz uważnym analizom rynku Aromacolors oferuje unikatowe rozwiązania aromatyczne z dużą dozą kreatywności.

Zakład produkcyjny

Przyjazna środowisku siedziba zbudowana od podstaw została zaprojektowana tak, aby spełnić nawet najbardziej rygorystyczne wymagania systemów HACCP oraz ochrony środowiska. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości produkty w trosce o środowisko naturalne.

Zaawansowane systemy filtracji

Nowoczesna linia produkcyjna pozwala na pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, a zaawansowane systemy filtracji oparte na filtrach węglowych sprawiają, że proces jest praktycznie nieodczuwalny dla sąsiadujących zakładów oraz otaczającej przyrody.

urzadzenie1
urzadzenie2

Skontaktuj się z nami

Aroma Colors

Adres

ul. Skórzewska 33, 62-081 Wysogotowo

Telefon

+48 61 101 04 83
+48 508 231 082

E-mail

biuro@aromacolors.pl

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami

Aroma Colors

Adres

ul. Skórzewska 33
62-081 Wysogotowo

Telefon

+48 61 101 04 83

E-mail

biuro@aromacolors.pl

Wyślij wiadomość

Aromacolors.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepszy poziom usług świadczonych w naszym serwisie. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności